0464 606 0 336

destek@dumansoft.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 19:00

Seo Danışmanlığı
Anasayfa Hizmetlerimiz Seo Danışmanlığı

Seo konusunda pek az bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Belki de kulaktan duyma bildiklerinizle bazı firmaları ya da kişileri bu işin uzmanı olarak biliyor olabilirsiniz. Öncelikle size Seo konusunun tam olarak ne olduğunu anlatalım istiyoruz.Seo geniş çaplı yapılan bir hizmettir. Zamana ihtiyaç duyulduğu gibi gerçekçi bilgilere dayalı olarak yapılmaktadır. Örnekle açıklayacak olursak eğer; Bir ağaç düşünün, o kadar bakımsız ki meyve bile veremiyor. Kaderine terk edilmiş, sadece varlığını sürdürmekten başka bir şeye yaramıyor. Mevsimlere ayak uydurarak yeşeriyor ya da yaprak döküyor. Web siteleri de bu şekildedir. Bir web sitesini ortaya çıkarmak basit bir işlemmiş görülse de arka planda mutlaka Seo ’ya ihtiyaç duymaktadır. Bir ağaç suya ihtiyaç duyduğu gibi siteler içinde Seo bir su gibidir. Web sitesine ilk defa sahip olan kişiler sadece görselliğine aldanarak o kadar çok para dökmektedirler ki, aslında sadece sanal bir resim vardır karşınızda. Bahsettiğimiz ağacın bakımlı olması sonucu size meyve vereceği gibi web siteleri de bakımlı olduğu zaman sizin iş potansiyelinizi artırır, reklamlardan kazanç elde ettirir, ürettiğiniz ürünlerin en iyi şekilde reklamını sağlar.

 

Piyasada o kadar çok Seo uzmanıyım ya da seo danışmanıyım diyen kişilere rastlarsınız ki, kurumsal kimlikleri bile olmayan, internet kafelerde ya da evlerindeki bilgisayarlardan bir şeyler ortaya çıkarmaya çalışmaktadırlar. Seo işlemi maddiyat isteyen bir işlemdir. Piyasada kelimeye göre size farklı fiyatlar çıkarabilmektedirler.

 

Bizler Seo konusunda uzman bir kadroya sahip kişilerden oluşan aynı çatı altında bir aile gibi olmuş kişileriz. Firmamız Seo konusunda birçok konuda kendisini geliştirdiği gibi, Google algoritmasını da yakından takip etmektedir. Siz hangi kelimede, Google sıralamasında yükselmek istediğinizi söyleyin bizler sizin için o kelimeleri en uygun fiyatlarla yükselmesini sağlayalım. Yaptığımız çalışmalar zamana yayılarak yapılacağı için hiçbir risk teşkil etmemektedir.

 

Seo konusunda desteklenmeyen web siteleri sadece bir sanal görüntüden ibaret olup, bizim teknik bilgilerimiz ile Google tarafında yükselmesini, güçlenmesini hatta tüm rakiplerinizin önüne geçmesini sağlayacaktır. En iyi Seo hizmetini alacağınız adreslerden birisi burasıdır. Şuanda doğru adrestesiniz ve bizimle iletişime geçmek için hiçbir olumsuz nedeniniz yoktur.

 

Seo danışmanlarımız ile yapacağınız görüşmelerde size neler kazandıracak, cebinizden ne kadar az para çıkacağını ve çalışmaların en etkili şekilde size yansımasını detaylı bir şekilde size anlatılır. Bizimle sadece telefon ile iletişime geçmeniz işlerin sadece bir kısmıdır. Gelin sizi firmamızda misafir edelim.

Rakiplerinizden Sıyrılıp Google Aramalarında İlk Sıraya Çıkmak için Hemen Bizi Arayın.

Bizi Arayın 0464 606 0 336

Bizi Arayın 0464 606 0 336

Piriçelebi Mah. Cumhuriyet Cad. Benli İş Hanı Kat: 2 Merkez / RİZE
0464 606 0 336
destek@dumansoft.com
© Copyright 2005 DumanSoft İnternet Hizmetleri. Tüm hakları saklıdır.