0464 606 0 336

destek@dumansoft.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 19:00

Of Web Tasarım
Anasayfa Hizmetlerimiz Of Web Tasarım

OF Web Tasarım Hizmeti
 

İşletmenizi büyütmek, daha fazla müşteriye erişmek ve ekonomik anlamda güçlenmek ister misiniz? O zaman şimdiden işinizi internete taşıyabilirsiniz. Artık insanlar işlerin büyük çoğunluğunu internetten hallediyor. Alışverişler bile bu şekilde gerçekleştiriliyor. İster küçük esnaf olun ister mahallenin bakkalı, mutlaka sizin de işinizi büyütmek adına bir web sitesine ihtiyacınız olacaktır. Eğer ki Of web tasarım firması arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çok kısa sürede sitenizi kuracağız ve sizlere teslim edeceğiz. Memnun kalacağınıza eminiz.

 

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin

 

Size kendimizi anlatmak yerine müşterilerimizin anlatmasını tercih ediyoruz. Buna sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. Özellikle Rize’de binlerce mutlu müşterimizin olduğunu söylemek istiyoruz. Onların isteklerine en uygun web sitelerini ortaya çıkardığımızı, tamamen istekleri doğrultusunda hareket ettiğimizi bildirmek isteriz. Bundan sonra DumanSoft İnternet Hizmetleri olarak sizin kafanızdaki şekle uygun bir site ortaya koyacak ve kullanımınıza sunacağız. Sitenin renklerinden tasarımına, menü yerleşiminden logosuna kadar sadece siz esas alınacaksınız.

 

Profesyonel çözümleri ve tasarımları ile amacınıza en uygun siteleri çok kısa sürede çıkaracağımızdan emin olabilirsiniz. Size teslim ettiğimiz zaman her şeyiyle tamamen bir platformunuz olacak. Artık buradan müşterilerinize kolayca ulaşabileceksiniz. Kartvizitinizde bir yer ayırın ve artık oraya web sitenizin uzantısını da ekleyin. Çok kısa sürede dikkat çekeceğine eminiz. Bizimle iletişime geçmek isterseniz 0464 606 0 336 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Kısa sürede sizi adresinizde ziyaret edeceğiz.

Hala Bir Web Siteniz Yoksa Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Bizi Arayın 0464 606 0 336

Bizi Arayın 0464 606 0 336

Piriçelebi Mah. Cumhuriyet Cad. Benli İş Hanı Kat: 2 Merkez / RİZE
0464 606 0 336
destek@dumansoft.com
© Copyright 2005 DumanSoft İnternet Hizmetleri. Tüm hakları saklıdır.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
DUMANSOFT CANLI DESTEK
İşiniz için en uygun ekip arkadaşımız ile iletişim kurabilirsiniz.
Web Gelistirici
Müşteri Temsilcisi
Tüm genel sorular ve bilgi alma.
Şuan AKTİF
Seo Danismani
Teknik Destek
Teknik sorular ve destek .
Şuan AKTİF
DumanSoft Reklam Uzmani
Muhasebe
Ücretlendirmeler ve diğer konular.
Şuan AKTİF